Három hónap nagy idő

Szeptember, október, november. Ennyi idő telt el az iskolakezdés óta. És minden családban kijelenthető: ez idő alatt az elsős gyermekek fejlődése nagyon látványos. Képesek 45 percben koncentrálni a feladatokra, önállóan dolgozni, csoportmunkában tevékenykedni, új típusú feladatokat megoldani az interaktív táblánál, összetett műveleteket végrehajtani, és még sorolhatnánk azt a változássorozatot, melyen keresztülmentek ezen rövid idő alatt. Tény, hogy nagyon elégedettek vagyunk velük és büszkék is vagyunk rájuk.

Az elsős tanulók mindig különös figyelmet kapnak. Ma épp tanító nénijükkel, Bokács Ferencné Évike nénivel azt mutatták meg a szüleiknek, óvónénijeiknek, hogy milyen ügyesek!

2015. december 3-án nyílt óra keretén belül mutatta be az 1.a osztály, hogy mit tanult eddig matematikából. A szülők, óvónők nagy érdeklődéssel figyelték a gyerekek munkáját, akik rendkívül ügyesen végezték a játékos feladatokat.

Fotógaléria a bemutató óráról