A megye élvonalában a futsal csapatunk

A Nagyhegyesi Focisuli tájékán ismét egy kiemelkedő siker született. Mivel az eredményes szereplés tanulóinkat és kollégáinkat érinti, itt is hírt adunk róla.

Szemelvények a nagyhegyesifocisuli.hu oldalról

2017. november 28.

Két mérkőzést játszottunk a körzeti tornán a Hőgyes Endre és Gönczy Pál iskola csapataival. Első mérkőzésünk kicsit nehezen indult, össze kellett csiszolódnunk,de a második meccsünkre felpörögtünk és hoztuk az elvárt formánkat,ami az eredményen is meglátszott.

I. helyen zártuk a körzeti fordulót.Így Püspökladányban részt vehetünk a Megyei elődöntőben.

  • NFS-Hőgyes Endre Gimnázium 4-3
  • NFS-Gönczy Pál Általános Iskola 6-1

2017. december 8.

A legjobb csapatok közé jutottunk, megyei döntőt játszhatunk Debrecenben!

Püspökladányba látogattunk ma a gyerekekkel, hogy céljaink felé vezető úton egy újabb lépést tegyünk!

A Futsal Diákolimpia Megyei elődöntőben Püspökladány és Sárrétudvari csapataival kellett megküzdenünk.

Magabiztosan vettük az akadályokat, megérdemelten jutottunk tovább. Játékban és technikai tudásban ellenfeleink fölé nőttünk, helyenként ragyogó akciókat mutattunk be. A második mérkőzést magunknak tettük nehézzé, így szoros eredmény lett a vége.

  • U14 NFS - Sárrétudvari 7 : 4 Győzelem
  • U14 NFS - Püspökladány 3 : 2 Győzelem

2017. december 14.

Ma megmutattuk mit tudunk!

Parádés játék a Futsal Diákolimpia Megyei Döntőjében.

Megtizedelték kis csapatunkat a betegségek, de az egészségesen maradt ifjú sportolóink kettőzött erővel küzdöttek a minél jobb helyezésért a Megyei Döntőben. Hajdú-Bihar megyében 36 induló csapatból parádés játékkal az előkelő III. helyezést sikerült megszereznünk.
Nagyon büszkék vagyunk rátok srácok, a rengeteg munkának meglett az eredménye.

Örömmel és nagy megelégedettséggel fogyasztottuk a meglepetés pizzát.

GRATULÁLUNK! HAJRÁ NAGYHEGYES!

Csige Imre, Udvarhelyi Zsolt

Címke: