A farsangról

FRISS!

Videókon a farsangi jelmezesek és a produkciók

Jelmezes felvonulás

Nyitótánc

Színdarabok és táncok

1:28 - 3.a osztály - A roppanó idő (mesejáték) - Írta és betanította: Fülöp Roland, Tóth Sándorné
13:42 - Iskolai énekkar - Valahol Európában - Betanította: Szabó Tünde
16:43 - 7. osztály - Öt perc a hetedik bében - Betanította: Molnár Enikő
21:53 - Modern Tánc - Betanította: Balogh Adrienn 7.b, Koroknai Márta 7.a, Szabó Tünde
27:30 - 3.b osztály - Indiana Jones és a fogas küldetés - Írta és betanította: Fülöp Roland
39:49 - 5.b osztály - Hiszi Piszi Pinokkió - Betanította: Haranginé Szabó Tünde

Ebben az évben, először, iskolánk nagy tornatermében rendezzük az iskolai farsangot!

Néhány tudnivaló a rendezvénnyel kapcsolatban

Belépés az iskola főbejáratánál, a belépő ára 200 Forint, amit tombolaként is fel lehet használni.

A tombolaszelvények is 200 forintba kerülnek.

Belépőt a jelmezeseknek, a fellépőknek, és a 6 évesnél fiatalabb gyerekeknek nem kell vásárolni!

A bejáratnál támogatói jegyek is vásárolhatóak lesznek tetszőleges értékben. Köszönjük, amennyiben támogatói jeggyel is hozzájárulnak a tanulói programok megvalósításához!

A farsang helyszíne a nagy tornaterem, amit pénteken délelőtt az 1.-2. osztályos szülők farsangi dekorációval díszítenek, majd padokat, székeket helyezünk el a gyerekek és a szülők számára. A padokon jelölni fogjuk, hogy melyik osztályé, így a gyerekek egymás fellépését is megtekinthetik.

Jelmezbe öltözni a kijelölt osztálytermekben lehet:

• 5-ös terem: 2. osztály
  • 6-os terem: 1. osztály
  • 7-es terem: 3. osztály
  • 8-as terem : 4. osztály
  • Tornaterem öltözői: felső tagozatosok

A rendezvény ideje alatt a földszinti, és a tornateremnél lévő fiú és leány mosdók vehetők igénybe.

Az iskola többi terme zárva lesz, kérjük, hogy az emeletre senki ne menjen fel! Megértésüket köszönjük!

A jelmezverseny eredményhirdetése után kerül sor a tombolára. Nagyon szép tombolafelajánlásokat kaptunk már a szülőktől, péntekig még várjuk az újabb tombola nyereményeket! Előre is köszönjük!

Tóth Sándorné
Diákönkormányzatot segítő pedagógus