Belecsobbantunk az utolsó napba

TÁMOP 3.1.4./C-14-2015-0034 " Innovatív iskolák fejlesztése" projekt keretén belül " A Nagyhegyesi Veres Péter Általános Iskola innovatív iskolafejlesztési projektje"

Strandolás, csúszdapark, vidám órák... így összegezhetnénk, bár reggel izgatott bizonytalanságot okozott az esős idő. Sok-sok szervezés, átszervezés, várakozás és türelmetlen kérdezősködés előzte meg a strandolós napunkat. Végül aztán minden terv és minden vágy célba ért.

"A Nagyhegyesi Veres Péter Általános Iskola innovatív iskolafejlesztési projektje" - TÁMOP -3.-1-4.C-14-2015-0034 című pályázatunk kerete biztosította azt az anyagi támogatást, mely a tanulóink utolsó napját ilyen vidámmá és feledhetetlenné varázsolta.

Alsós tanulóink Balmazújvároson a Kamilla Gyógy- Termál és Strandfürdőben frissültek fel, felsőseik pedig Hajdúszoboszlón a Hungarospa Aqua Parkban csobbanhattak.

A fotóink eszerint, külön csoportosítva megtekinthetők.

Fotók