Balatonszemesi tábor - szülői értekezlet

Kedves Szülők, kedves táborozni készülő gyerekek!

Amint arról minden érintett értesült már, augusztus 3-8. Balatonszemesre utazunk táborozni. A táborozó gyerekeket az osztályfőnökök választották ki aszerint, hogy a tanév során hogyan tanultak, mit tettek a közösségért, hány versenyen szerepeltek sikeresen, milyen szociális háttérrel rendelkeznek. Akik tehát készülnek a jutalomtáborra, legyenek rá büszkék! :-)

Szülői értekezletet tartunk július 23-án, csütörtökön 17.00-tól az iskola könyvtárában melyben az utazás és a tábor részleteiről tájékoztatunk mindenkit. Kérjük, hogy a táborozó gyermekek TAJ számát erre az alkalomra hozzák magukkal!

Mindenkit várunk szeretettel!

Próbáltuk, de nem sikerült minden szülőt elérni telefonon, ezért kérjük az érintetteket, ha tudják, osszák meg ezt az információt a többiekkel.