Balatonszemes - ÖKO-tábor - 2.nap

TÁMOP 3.1.4./C-14-2015-0034 " Innovatív iskolák fejlesztése" projekt keretén belül " A Nagyhegyesi Veres Péter Általános Iskola innovatív iskolafejlesztési projektje"

Kedves Szülők!

Biztosan hamarabb számítottatok a jelentkezésünkre. Sajnos a táborban nincs internet, így máshol kell keresgélnünk. Nehezített feladat így a beszámolók küldése, de igyekszünk.

Frissen, életerősen ébredt a társaság. Reggeli: vajas kenyér felvágottal, paprikával. Aztán irány busszal Szántódpusztára, ahol ásványgyűjteményben gyönyörködtünk, a kastélyt és a benne lévő kiállításokat néztük meg, majd sétát tettünk a majorságban. Tartalmas délelőtt volt. Ebédre (fél egyre) értünk vissza a táborba, ahol már gőzölgött az asztalon a finom gulyásleves, amit fánkkal koronáztak meg második és egyben desszert gyanánt.

Délután ismét strand. Felszabadultan, sokat játszva és horgászva. (Levente megteremtette a horgászat divatját a fiúk közt.) Ma már a vízbe is bemerészkedtünk a fényképezőgéppel, így igazi balatoni fotókat küldünk!

Üdvözlet a Balatonról! Jó az idő, a társaság, a kedvünk magasan szárnyal!!! :-)

Fotók a második napról