Balatonszemes - ÖKO-tábor - 1.nap

TÁMOP 3.1.4./C-14-2015-0034 " Innovatív iskolák fejlesztése" projekt keretén belül " A Nagyhegyesi Veres Péter Általános Iskola innovatív iskolafejlesztési projektje"

Kedves Szülők!

Mint arról már telefonon is értesülhettetek, szerencsésen megérkeztünk, tábort foglaltunk, délután meg is mártóztunk hazánk kis tengerében, a BALATONban! :-)

Ebédre, még hazait ettünk, de nagyon finom vacsorával zártuk a napot. Paprikás krumplit ettünk és desszertnek egy-egy Balaton szeletet kaptunk. Napi záróprogramként sétát tettünk Balatonszemesen a kikötőben és a bazársoron. Az első esténk gitáros daltanulással, énekléssel telt, majd 11 órakor nyugovóra tértünk. Hogyan aludtak a gyerekek? Változó. Voltak szobák, ahol átaludták az éjszakát, de néhol az első tábori éjszaka suttogós izgalma késő éjjelig tartott.

Fotók az első napról