Ismét indul a 7próba

Hajdúháti Hétpróba 2014-2015

Hajdúháti Hétpróba 2014-2015

Akik tavaly már részt vettek benne, ők tudják, megéri.

Újra lehetőség nyílt rá a Hajdúháti Hétmérföldes értékteremtő és értékmegőrző projektben, hogy gyermekeinket egy értékes táborozással jutalmazzuk. Ahhoz, hogy elnyerjék a táborozás jogát, hasonló típusú "próbákat kell kiállniuk" a tavalyihoz. Cél, hogy aktívan részt vegyenek a közösségi munkákban, szabadidejüket kreatívan és alkotó módon töltsék, megtanulják, hogyan és kitől juthatnak segítséghez, csapatban megtanuljanak dolgozni, kutatómunkát végezzenek.

Az elmúlt évvel megegyezően, most is 4-7. osztályos tanulók pályázhatnak!

A feladatok végigkísérik a tanévet. Szükség lesz a kitartásra. Itt-ott, felnőttek segítségére is. Bízunk benne azonban, hogy a célért megéri a szülőknek bekapcsolódni gyermekük munkáiba, hiszen a táborozás is értékes, és az elvégzett feladatokkal is értékes tapasztalatokat szereznek a gyerekek. Ezért úgy döntöttünk, minden tanulónak meg kell jelölnie a jelentkezése során egy felnőttet, aki őt segíti.

Hétpróba plakát

A feladatok, a részletek és a jelentkezési lap az alábbi csatolmányból letölthetők!