Így szerepeltek a versmondó versenyen a negyedikes lányaink

Március 23-án, pénteken elutaztunk a Nagyrábéi Móricz Zsigmond Általános Iskola Képzelet varázspálca című versenyére. A rajz- és versmondó versenyen iskolánkból Fehér Alexandra (4.a) és Dobi Kinga (4.b) versmondóként szerepeltek.

64 alsós versenyző indult a szavalóversenyen. Mi csak a 3-4. osztályosok előadásait hallgattuk, így is sok szép verssel találkoztunk. Bár 12. alkalommal rendezték meg, mi először jártunk ezen a versenyen. Így, hogy immár tankerületi szintű megmérettetésnek számított ez a rendezvény, nagyon büszkék vagyunk rá, hogy mindkét tanulónk dobogóra állhatott.

  • II. helyezés - Fehér Alexandra, 4.a (Romhányi József: Nyúliskola) - felkészítő: Tóth Sándorné
  • III. helyezés - Dobi KInga, 4.b (Lackfi János: Világ vége) - felkészítő: Fülöp Roland

GRATULÁLUNK!

Fülöp Roland