TIOP – 1.2.3.-11/1-2012-0241

„IKT Infrastruktúra fejlesztés a Nagyhegyesi Veres Péter Általános Iskolában”

TIOP – 1.2.3.-11/1-2012-0241

A Nagyhegyesi Veres Péter Általános Iskola 2013. évben pályázatot nyert 5.496.387 Ft összegben. A pályázat keretén belül lehetőség nyílik az iskolai könyvtár átalakítására, fejlesztésére. Az informatikai eszközök beszerzésével modern, naprakész, jobban áttekinthető rendszer segíti a tanulók tájékozódását, hozzásegítve őket tudásuk bővítéséhez.

A projekt keretén belül a könyvtárak oktatási-képzési szerepének növelését, a könyvtárak közötti együttműködésen alapuló, korszerű IKT, szolgáltatás fejlesztését, valamint az egyenlő esélyű hozzáférés megteremtését célozzuk meg, amihez a következő tevékenységeket választottuk:

• épületen belüli korszerűsítés, a LED-es világítástechnika kialakításával, amely energiatakarékos, környezetbarát technológiával készül.
  • könyvtári szoftver beszerzése, ami a könyvtárak együttműködését támogatja.
  • a pályázaton elnyerhető fejlesztéssel tervünk, hogy javítsuk a nyilvános hozzáférés infrastruktúráját, mely segíti és megkönnyíti a hatékony használó képzés folyamatát.

Ajánlott oldalak