Tankönyvek, tanévnyitó

És itt vannak a várva várt információk!

Augusztus vége. Ezek már a nyaralás utolsó napjai, már a legutolsó táborozások is hamarosan zárnak. Tanévkezdési akciók az újságokban, telefon a tanítónak, hogy milyen vonalazású füzetet is kell akkor venni? Készülődnek a családok, a gyerekek. És bizony ismét festik az útjelző burkolatokat a főutcánkon, hogy a közlekedés biztonságos lehessen: hamarosan gyermekeink új tanévet kezdenek, megtelnek velük reggelente és délutánonként az utcák.

Lesznek, akiknek ez lesz az első tanévük. Kívánjuk, hogy vidám és sikeres iskolakezdésben legyen részük. Bátorság!

Tankönyvek

A tankönyvosztásra a következő napokon várjuk a szülőket és a gyermekeket. Fontos, hogy legalább az egyik szülő jöjjön el, mert neki alá kell írni az átvételről szóló nyilatkozatot.

Kérjük, hogy a tankönyvek átvételekor mindenki hozza magával a bizonyítványt is!

• Augusztus 27., csütörtök 08.00 - 10.00
  • Augusztus 28., péntek 12.00 - 14.00

Tanévnyitó

Iskolánk a tanévnyitó ünnepséget augusztus 31-én, hétfőn 17.00 -tól tartja. A tanévnyitó műsort ez alkalommal a 2. a osztályos tanulók adják.

Azokon az évfolyamokon, ahol már rendelkeznek iskolánk jelvényével a tanulók, kérjük a tanévnyitóra hozzák magukkal és viseljék az ünnepi ruházathoz.

A nyár hátralévő napjai pedig teljenek nagyon jól! Szép vakációzárást kívánunk!