Tanévnyitó

Kedves Szülők, kedves Diákok!

Szeptember 1-jén kedden 8 órától tartjuk az ünnepélyes tanévnyitót. Megkérjük a tanulókat, hogy az ünnepség előtt csak 10-15 perccel korábban, ünneplő ruhában érkezzenek a következő módon:

A kistornaterem felőli bejáraton:

5.a osztály 1. terem
    5.b osztály: 2. terem
    6.a osztály: 4. terem

A főbejáraton, jobb oldali lépcső:

3.a osztály 11. terem
    3.b osztály 9. terem
    7.a osztály 13.terem

A főbejáraton, bal oldali lépcsőn:

8.a osztály 17.terem

A Dózsa György utca felőli nagykapun, az alsós folyosói bejáratnál:

2.a osztály 5. terem
    1.a osztály: 7. terem
    4.a osztály: 8. terem

Az osztályfőnökök az osztálytermekben várják a tanulókat.

A tanévnyitó ünnepség után két osztályfőnöki órával, majd 4. órától órarend szerinti órákkal folytatjuk a napot, a gyerekek hozzák a felszerelésüket!

A tankönyvosztásnál leadott igények szerint biztosítjuk az étkezést és a délutáni iskolaotthonos ill. napközis foglakozást.

Megkérjük a kedves Szülőket, hogy a járványügyi helyzetre való tekintettel csak a leendő első osztályos tanulókat kísérje el egy szülő a tanévnyitó ünnepségre.

Megkérjük a tanulóinkat és a szülőket a bejáratoknál kihelyezett kézfertőtlenítő használatára és a 1,5 méteres távolságtartásra.

Megértésüket és együttműködésüket köszönjük.

Molnár Enikő
intézményvezető-helyettes