Nemzeti ünnepünkre készülünk

Kedves szülők és gyerekek!

Az 1848-1849-es forradalomra és szabadságharcra emlékezünk pénteken (március 11.), 15 órától a Nagyhegyesi Művelődési Házban. Az ünnepségre a szülőket is szeretettel várjuk. Az ünnepi műsort a 6. évfolyam és iskolánk énekkara adja. Ezen alkalomra kérjük, hogy diákjaink ünneplő ruhában, kokárdával és iskolánk jelvényével jelenjenek meg.

Hosszú hétvége

Hosszú hétvége előtt állunk. Nemzeti ünnepünk miatt jövő hétfőn és kedden nem lesz tanítás. Legközelebb március 16-án, "B-hét" szerdán jövünk iskolába.

Községi ünnepség március 15-én

Nagyhegyes Község Önkormányzata március 15-én, 16 órától tartja a községi ünnepi megemlékezést. Közreműködnek: Bajusz Istvánné polgármester, Nagyhegyesi Népdalkör és Citerazenekar, Nagyhegyesi Nyugdíjas Klub. A községi ünnepségen is vegyünk részt!