Március 15. - Szép műsorral ünnepeltünk

Tisztelet történelmünk nagyjainak

Nemzeti ünnepünkhöz méltó műsorral emlékeztek hatodikosaink és az énekkarunk március 11-én, pénteken délután 15 órától a Községi Művelődési Házban. Igazán összeszedett és sokszínű műsort láthattunk a színpadon, ahol a szépen csengő dalok mellett néptánc, versek, felcsillanó történelmi pillanatok fontos mondatai idézték nagyjainkat. Köszönjük a hatodik évfolyamnak, az énekkarnak, az őket felkészítő pedagógusoknak és közreműködőknek az ünnepi pillanatokat!

A műsor végén Kissné Burzuk Mária intézményvezető asszony a köszönet szavai után külön kiemelte, hogy tanulóink a műsort figyelemmel kísérték és fegyelmezetten hallgatták.

Felkészítő pedagógusok: Szabó Tünde, Szabóné Szatmári Éva. Közreműködött: Kiss Ferenc, Fülöp Roland. Videó és fotó: Bakkné Monori Gabriella, Haranginé Szabó Tünde. Színpadi díszítés: Palczertné Nagy Andrea

Köszönetünket fejezzük ki a Nagyhegyesi Művelődési Háznak a közreműködésért!

Videó

Fotók ezen a linken!