KRESZ- és Sportnap

Szombati munkanap

Ezen a napon (2015.12.12.) KRESZ- és Sportnapot rendezett iskolánk, melyben a rendőrség és a polgárőrség partnerséget vállalt.

Felsőseink

KRESZ feladatlapot töltöttek, közlekedésbiztonsági-, biztonságos internethasználati előadást hallgattak Karácsony Béla rendőr századostól, kerékpáros ügyességi feladatokat hajtottak végre Tóth Norbert rendőr őrnagy és Takács Krisztián ftzls. irányítása alatt. A feladatok egyben versenyek is voltak. Az eredményhirdetést követően a tornaterem a sorverseny helyszínéül szolgált. Nagyon izgalmas és mozgalmas verseny volt. A képek visszaadják a hangulatot. Mindeközben a rendőrök, a tanulók és a tanárok csapata futball körmérkőzéseket játszott.

Alsósaink

ezalatt KRESZ témájú rajzfilmeket néztek, rajzokat készítettek a közlekedésről, autós szimulátoron versenyezhettek Katona László szülő jóvoltából, melyet ezúton is köszönünk!

Több, mint 500 db kép a GALÉRIÁBAN!