Ismét Erzsébet táborra készülünk

Ugye még emlékszel? - Ugye már idén is tervezed?

Aki már volt azért, aki még nem, azért. Valahogy ilyen ez az élmény! Természetesen idén is megpályázzuk az Erzsébet tábort.

Ám idén Erdélyt célozzuk meg!

Kedves Szülők!

Az Erzsébet program keretében nyári tábort szervezünk Erdélybe. Előzetes felmérést végzünk, hogy mekkora az érdeklődés a tábor iránt.

• Tervezett ideje: 2019. július vége/ augusztus eleje: 07.28-08.03. vagy 08.04-08.10. vagy 08.11- 08.18. (a pályázat elbírálásától függ, hogy a megadott 3 turnus közül melyiket kapjuk meg)
  • Helye: Ivó (Erdély)
  • Időtartama: 7 nap (6 éjszaka)
  • Jelentkezők köre: 1-11.osztályos tanulók
  • Ellátás: napi 5xétkezés, szállás
  • Költségek: 1000 Ft+ utazás (kb. 6000-8000 Ft)
  • Utazás: vonattal Balmazújvárosról vagy Hajdúszoboszlóról Budapest Keleti Pályaudvarra, onnan közvetlen hálókocsis különvonattal Ivóra

Amennyiben érdekli Önt és a gyermekét a tábor lehetősége, legyen szíves az alábbi csatolmányban található adatlapot és az abban feltüntetett dokumentumokat az iskola titkárságán március 4-éig leadni!

Molnár Enikő
intézményvezető-helyettes

Bővebben a táborról

Az Erzsébet táborok hivatalos honlapján olvashat.

.

Csatolmány: