Futóversenyek gyerekeknek (is) a közeljövőben

Kedves Szülők és kedves Gyerekek!

Ismét nagyszerű futórendezvények várják a futást kedvelő fiatalokat a közeljövőben. Felsorolásszerűen jöjjön most 3 ajánlat:

1. - "Hajrá Futás!" következő fordulója:

2015. augusztus 29. szombat

Helyszín

Debrecen, Nagyerdő. Rajt: 500 m-re a temető sarkától (Köztemető 3-as számú kapu, körforgalom) befelé az erdőben. ( 1 kör: 1490 illetve 2436 méter). Amennyiben az erdő talaja az időjárás következtében az adott verseny lebonyolítására alkalmatlan lenne, úgy az adott verseny egy későbbi időpontban kerül megrendezése. A változást itt a honlapon és a Facebook-on, HAJRÁ FUTÁS csoportban – tesszük közzé.

Időrend

  • 10:00 Gyermek Fiú – Leány Nyuszi – futam 1,5 km ( 1 kör ) 2008. január 1. után születtek
  • 10:25 Serdülő I. Fiú – Leány futam 2006 – 2007 2,5 km ( 1 kör )
  • 10:50 Serdülő II. Fiú – Leány futam 2004 – 2005 3 km ( 2 kör )
  • 11:15 Serdülő III. Fiú – Leány futam 2002 – 2003 3 km ( 2 kör )

Legutóbb augusztus 4-én, szombaton 4 nagyhegyesi fiatal vett részt ezen az eseményen. Iskolánk honlapján is beszámoltunk az eseményről.

2.- Aquapark Futás - Hajdúszoboszló

Augusztus 29-én már 15. alkalommal rendezik Hajdúszoboszló repterén az Aquafutást.

Kitűnő alkalom a gyerekeknek, de akár az egész családnak is a kikapcsolódásra, az aktív pihenésre. Továbbá ez egy versenyzési lehetőség is, tehát aki dobogóra szeretne itt állni, az húzzon bele és iskolánkat, sőt Nagyhegyes nevét öregbítse!

A legtöbben azonban mégsem a verseny miatt, hanem a részvétel öröméért, a remek hangulatért és az ott kapott pólóért járnak erre a rendezvényre. Mi is biztatunk minden tanulónkat és minden nagyhegyesi lakost, ha teheti, vegyen részt az idei Aquafutáson is.

Hivatalos versenykiírást még nem találtam, de amint lesz erre a helyre beillesztem a linket. A kiegészítés tartalmazza majd az előnevezési lehetőséget is. (A korábbi évek tapasztalataiból kiindulva: Javasoljuk, hogy aki csak teheti, nevezzen be személyesen augusztus 28-ig munkanapokon 8-12 óráig Hajdúszoboszlói Polgármesteri Hivatalban (Hajdúszoboszló, Hősök tere 1. A épület fszt. kistanácskozó terem), illetve a bogadi7@gmail.com e-mail-re vagy az 52/557-301 faxra elküldött nevezéssel (aug. 28-án 12. 00 óráig!! lehet előnevezni).

3. - Szeptember 6, vasárnap 9:00 - V. SEBES futóverseny minden korosztálynak

A plakát eredeti nagy méretben

Szeptember 13., vasárnap - Hajdúböszörmény

A plakát eredeti nagy méretben