Futósikerek Hajdúszoboszlón és Debrecenben

Augusztus 29-én, szombaton két helyen egy időben zajlott két közkedvelt futóverseny. Debrecenben 4. alkalommal rendezték a Hajrá Futás versenysorozat fordulóját. Hajdúszoboszlón a XV. Aquapark Futóverseny zajlott.

Aquapark Futóversenyen Hajdúszoboszlón Iski Mia (2.b) a korcsoportjában a 8. helyen ért célba 1000 méteren. Nagy Kevin (2.b) szintén 1000 m-en 5. lett!

Ugyancsak a mai délelőttön Debrecenben a Nagyerdőn rendezték a "Hajrá Futás" negyedik fordulóját. Saxinger Jordán a dobogó második fokára állhatott, akárcsak a 3. fordulóban.

Minden tanítványunknak szeretettel gratulálunk!

Öröm továbbá, hogy Nagyhegyesről egyre többen járnak erre a rendezvényre is. Reméljük egyre gyorsabb ütemben válik divattá a mozgás szeretete akár futva, akár kerékpáron, akár egyéb módon. Hajrá Nagyhegyes!