Földesi nyelvi tábor 2. nap

TÁMOP 3.1.4./C-14-2015-0034 " Innovatív iskolák fejlesztése" projekt keretén belül " A Nagyhegyesi Veres Péter Általános Iskola innovatív iskolafejlesztési projektje"

A második napról

Hogyan ébredtünk?

Hááát, köszönjük... Mi tagadás, első éjszaka volt. Éjfél elmúlt, mire minden szoba elcsendesedett. Saját bevallásuk szerint sokkal kevesebbet aludtak a gyerekek, mint azt mi pedagógusok láttuk. Roland bácsi reggel futás előtt szemlét tartott és mindenki édesen durmolt. Hála Istennek. :-)

Reggeli torna, szobaszemle, reggeli (kalács, vaj, jam, kakaó), séta a református temlomhoz, iskolalátogatás (persze csak mértékkel és méla undorral :-) az iskola intézményét illetően, hiszen Vakáció van!), ebéd (Grízgaluska leves, borsófőzelék fasírttal), játékos nyelvórák, STRAND, játék, vacsora (slambuc), daltanulások, játék, és este 21.30-tól fürdés, majd 22.00-kor takarodó. (persze, még megy a csendes sugdolózás a szobákban...)

És most a fentiek fotókban