Első gyertyát gyújtottuk az adventi koszorún

Tudjuk mi, hogy közeledik a Karácsony. Sőt, mondunk is hasonlókat: "Jaj, már nyakunkon az ünnep és sehol sem járok...". Csak vajon sikerül-e a készülődés lelki oldalon is?

Krisztina tiszteletes asszony gyerekekhez intézett gondolatai elgondolkodtatóak voltak. A gyerekek figyelme érezhető volt a szinte kitapintható csendben. Ez a néhány perces köszöntő mindannyiunkat ráhangolt az ünnepre. Letisztult bennünk az ünnep értelme. Tudjuk mit várunk. Tudjuk miért várjuk.

Az elsőseinket mindig különös figyelem kíséri. Köztünk vannak már 3 hónapja, ismerjük is őket, de vajon hogyan szavalnak? Hogyan énekelnek? Hogyan mutatnak együtt egy közös szereplés során? - Öröm volt látni kis műsorukat, hallani éneküket.

Felkészítők: Bokács Ferencné, Juhászné Beke Andrea, Szabó Tünde, Kiss Ferenc