Digitális témahét

Ebben a tanévben a társadalomtudományi munkaközösség szervezésében valósult meg iskolánkban a digitális témahét. Néhány 8. osztályos tanuló segítségével, közreműködésével egy olyan prezentáció született, mely megjelenésében leginkább egy önálló honlapra emlékeztet. A húsvét témájában tartalmaz riportot, videókat, online kvízt, online német és angol szógyűjteményeket. A prezentáció tartalma tananyagként vagy tudásbázisként is megállja a helyét, ugyanakkor szórakoztató, akár egy virtuális újság. Ezért is ajánljuk mindeniknek megtekintésre. Pedagógusaik segítségével a tartalom létrehozásában közreműködtek Molnár Lívia, Szatmári Fanni, Posta Bettina, Mózsik Petra, a prezentációt sway-ben készítette Prém Ferenc. Köszönjük.

Fülöpné Kiss Katalin