Decemberi emlékeztető

December

December 13-án,

szombaton iskolába jövünk. 08.00 órától Diákönkormányzati nap lesz. 13.00- kor, ebéd után mindenki hazamegy. Ezen a napon nem tanulunk, csak tolltartót és tízórais felszerelést kell hozni. Ekkor lesz a Karácsonyi Vásár is. Aki szeretne venni valamit, pénzt hozzon magával!

December 19-én,

pénteken tanítás lesz 07.10 - 16.00-ig. 16.00-kor mindenki hazamegy. 17.15-re kell jönni. Gyülekezünk a tantermünkben és közösen átmegyünk a Kiserdei Szabadidőparkba a karácsonyi műsort megnézni. A műsor után 18.00 órakor mindenki hazamegy. Csak azok a gyerekek maradhatnak a további programokon, akikkel felnőtt kísérő van. A műsorra természetesen nagyon várjuk a szülőket, hozzátartozókat is!

Téli szünet

December 22-től január 02-ig tart a téi szünet. Szünet utáni első tanítási nap: január 05. "B"-hét hétfői nap szerint kezdünk.

A Nagyhegyesi Karácsonyi Forgatag műsorterve

Nagyhegyesi Karácsonyi Forgatag műsor