Bolyai Csaparverseny

A Bolyai Matematika Csapatverseny megyei/körzeti fordulóját október 14-én tartotta meg minden benevezett iskola a saját intézményében. A Nagyhegyesi Veres Péter Általános Iskolában 3. osztálytól 8.osztályig, évfolyamonként 4 tanulóval vágtunk neki a gondolkodtató, egyre nehezebb versenyfeladatoknak. A résztvevő csapatok eredménye már az ezt követő hétvégén kiderült. A nyolcadikos csoportért egészen hétfő reggelig izgulhattunk, hiszen az első hat helyezett csoport közé kerültek!

A nyolcadikos, Nyolcad nevű csoport tagjai, Dobi Zsófia, Hodosi Zsanett, Katona Karina, Nagy Melitta és felkészítő tanáruk Haranginé Szabó Tünde, novemberben vehette át elismerő oklevelét és az ajándékot.

Novemberben újabb Bolyai-sikernek örülhettünk. A nyolcadik évfolyamos csapatunk az anyanyelvi verseny megyei/körzeti fordulóján a 10. helyet érte el. Gratulálunk a csapattagoknak: Deák Bence, Dobi Zsófia, Harangi Máté és Katona Karina tanulóknak, és felkészítőjüknek, Molnár Enikő tanárnőnek.