Az április 23-i gyermekfutamokon családi váltó is lesz

III. Kráter Kupa - gyermekfutamok

Mint az köztudott, az április 9-i III. Kráter Kupa gyermekfutamait az esős időjárás miatt áthelyeztük 23-ra, szombatra. A korosztályonkénti futamok 09.00 órakor kezdődnek

A gyermekfutamokról

Gyermekeink jelentkezését várjuk a gyermekfutamokban, melyeket az atlétika sportág szabályai szerint korcsoportonként rendezünk az alábbi számokban:

• 500 m Óvodás gyermek kategória - 1 kiserdei kör
  • 500 m I. kcs (2007-ben vagy később születettek) - 1 kiserdei kör
  • 1000 m II. kcs (2005-2006-ban születettek) - 2 kiserdei kör
  • 1000 m III. kcs (2003-2004-ben születettek) - 2 kiserdei kör
  • 1500 m IV. kcs (2001-2002-ben születettek) - 3 kiserdei kör

A futamokra nem kell előzetesen regisztrálni! Regisztráció 08.00-tól ott a helyszínen lesz. 08.45-től bemelegítés.

Családi váltófutást is rendezünk!

Úgy döntöttünk, ha már több időnk lesz aznap a gyermekekre és a családokra, kiegészítjük a versenyt úgy, hogy a család minden tagja sportolással tölthesse a szombat délelőttöt.

4 fős csapatok jelentkezését várjuk. Csapat-összeállítás: 2 felnőtt (18. életévét betöltött) + 2 fő gyermek (14 év alatti)

A váltófutásban minden váltótag az 500 m-es kiserdei futópályán 1 kört teljesít majd.

Jó hír, hogy célunkhoz támogatót is találtunk! A Kamilla Gyógy-, Termál- és Strandfürdő Balmazújváros az első három helyezett családnak egy-egy négy főre szóló belépőt biztosít.

Bízunk benne, a jókedvű sportolási lehetőségen túl ez is ösztönzőleg hat majd a nevezés során. A családoknak is aznap reggel 08.00-08.45 között kell regisztrálni a váltófutáshoz.

A szervezési feladatok megkönnyítésére azonban köszönettel vesszük, ha nevezési szándékukat szóban jelzik az iskolában Fülöp Rolandnál vagy Postáné Nagy Beáta intézményvezető-helyettesnél.

Sikeres felkészülést kívánnak a szervezők! (Nagyhegyesi Futóklub, Nagyhegyes Község Önkormányzata, Nagyhegyesi Polgárőr Egyesület, Nagyhegyesi Táncos Fitness Klub, Nagyhegyesi Művelődési Ház)