Agárdi tanár úr festményeit csodáltuk

Egyre üresebb környezeteinkben vágyik az ember a szépre, az egyedire, az emberire és az ürességet betöltő játékos és bőkezű mívességre. Kérem, pihenjen meg, töltődjön fel, időzzön el itt egy kissé! Munkáim parányi hidak kívánnak lenni emberek között, világok között és festészeti megközelítések között. Megtalálja, amit keres az is, akinek szükségesek a tájképi fogódzók, és az is, aki nyitott a tájképen túlira.
/Agárdi Lajos/

Ismét a nagyhegyesi Községi Könyvtár adott otthont Agárdi Lajos tanár úr festményeinek. A kiállítást április 13-án 17.30-kor nyitotta meg a nagyközönség számára Kátay Gyula festőművész.

A tárlat április 30-ig volt megtekinthető. Ez idő alatt sokaknak jelentett örömet és sokan dicsérték a munkákat.

Gratulálunk "Lajos bácsinak", és köszönjük az élményt!

Fotók a megnyitóról