VII. SEBES futóverseny

Kedves Gyerekek és Szülők!

Az alábbi futóversenyt szeretnénk a figyelmetekbe ajánlani. Kiváló hétvégi családi program, remek sportolási lehetőség, mely alkalmas arra is, hogy sikerekkel gazdagodjatok.

Fontos kiemelni, hogy minden célba érkező ajándékot kap. Ezt a versenyt mindenkinek bátran ajánljuk, de akiket iskolánk esélyesnek tart arra, hogy a mezőnyében jól szerepeljen, azoknak külön értesítést is adnak testnevelőink.

Mivel a verseny nem iskolai szervezésű (tömegsport rendezvény), ezért iskolánk a helyszínre utaztatást nem tudja biztosítani. Csupán ajánlatként tudjuk közölni, úgy, mint szabadidős programot a családnak.

Sok ilyen rendezvény van még: pl.: Aquafutás Hajdúszoboszlón, Oxigén Kupa, Decathlon Futás, Hajrá Futás, Nagyeredei Félmaraton Debrecenben, Hajdú Futás Hajdúböszörményben...

Tudjuk, több diákunk is látogat ilyen futóversenyeket, ezért is merjük ajánlani, népszerűsíteni ezt a hétvégi programot.

Üdítő családi sportolásokat kívánunk!

Részletes versenykiírás

Címke: