Vásári játékok a 3. osztályban

A harmadik osztályosaink rendhagyó módon foglalkoztak a vásározás témájával. A Mihály Napi Vásár tiszteletére egy csokorba fűzték a témával kapcsolatos ismereteiket és játszottak egy nagyot. Vásári dalokat énekeltek, verseket, rigmusokat skandáltak, eljátszották a vásári kikiáltók szerepét, találós kérdésekkel szórakoztatták egymást.

Produkcióvá nőtt a játék

Aztán gondoltak egy nagyot: miért is ne lehetne ebből egy produkció, mely alkalmas arra, hogy megmutassák szüleiknek, nagyszüleiknek tudományukat? Miért ne örökíthetnék meg ezt a játék- és élményhalmazt az utókornak?

Szülői összefogás

A szülők nagyon kreatívan álltak az ötlethez. Minden vásári kelléket, díszletet, jelmezt és finomságot elkészítettek az osztály tanulóinak. Köszönjük szépen!

Elkészült az alkotás

A gyerekek hangfelvételt készítettek tudományukból, a jelmezes játékokról fotók készültek. A vidám vásári játék az alábbi videóban tekinthető meg.