Ugye van személyid? - FONTOS!

7. osztályosok és a 6.a osztályosok figyelmébe!

Kedves Gyerekek és Szülők!

Erre a tanévre is pályáztunk a "HATÁRTALANUL!" keretében a hetedikes osztállyal egy erdélyi utazásra, melynek keretében a gyimesi vidéket és az ott élő magyarokat szeretnénk meglátogatni, őket jobban megismerni.Ha szándékaink szerint zajlanak az események, akkor a 6.a osztályosok is elkísérnek bennünket, csak ők erdei iskolai keretek között.

Mivel azonban a határátlépéshez elengedhetetlenül szükséges, hogy a tanulók rendelkezzenek személyi igazolvánnyal, most azok figyelmét szeretnénk felhívni erre, akik ezután készítenek. A készítés ideje kb. 3 hét időtartamú. A kirándulás - ha a pályázatunk nyer - október 5-8. között lesz. Ezért kérünk minden érintettet, hogy a balmazújvárosi okmányirodában (ott a leggyorsabb az ügyintézés a környéken) kezdje el az ügyintézést.

A balmazújvárosi okmányiroda (Balmazújváros, Kossuth tér 3.) ügyfélfogadási rendje

  • Hétfő: 8.00 – 13.00
  • -8.00 – 18.00
  • -8.00 – 13.00
  • Csütörtök: 12.00 - 16.00
  • Péntek: 8.00 - 13.00

Továbbá kérjük, hogy szorítsanak, hogy a pályázatunk sikeres legyen! :-)