Tanévnyitó ünnepségünk - videókkal és fotókkal

A vakációnak vége, és ez a gyermekzsivaj, amely most betölti az iskola udvarát, biztos jele annak, hogy kezdődhet az új tanév, készen álltok a tanulásra. - Ezekkel a szavakkal kezdődött Kissné Burzuk Mária igazgató asszonyunk beszéde, melyben kiemelt figyelmet fordított az újonnan érkező elsősökre és az utolsó évüket megkezdő nyolcadikosokra. Megemlékeztünk ma a nyári táborozásokról, biztatást kaptak gyerekek, szülők és pedagógusok egyaránt az új tanévre. Visszatérő pedagógustársunkat Szabóné Karika Zsuzsát és új magyar tanárnőnket, Juhászné Preznánszky Zsuzsát köszöntöttük.

"ide kell hoznunk a nagyvilágot, ide kell hoznunk mindent, ami szép, ami jó, ami nemes és amit érdemes." (Veres Péter)

Mindenkinek tartalmas, élményekkel teljes, sikeres új tanévet kívánunk!

Az alábbiakban fotókat és videó-felvételeket közlünk, melyek a tanévnyitón készültek.

Fotók a tanévnyitóról

A fotógaléria erre a hivatkozásra való kattintással nyitható meg.

A 2.a osztály tanévnyitó műsora - VIDEÓ

Az óvodások tanévnyitó műsora - VIDEÓ