Tanévkezdés előtti információk

Kedves Gyerekek és Szülők!

A legszebb nyár is véget ér egyszer. Bízunk benne, hogy a tiéd tartalmasan telt. Jutott bele sok szép pillanat. Sokan vettetek részt a nyári napközis programokon, úszótáborban, nyelvi táborban, Erzsébet táborban, vannak akik épp ma utaztak el focitáborba. Az iskola által biztosított nyári programokon túl is rengeteg élmény érhetett benneteket. Családi nyaralások, baráti játékok, medencepartik, koncertek, élményparkok, olvasótábor. Végre többet lehetett együtt a család: esti beszélgetések a nyári égbolt alatt, közös munkák a szülőkkel, testvérekkel. Reméljük, feltöltődve érkeztek szeptember 3-án, hétfőn az iskolába.

Új tanév előtt állunk, melyre fel kell készülnünk. Ehhez adunk most segítséget azzal, hogy fontos információkkal igyekszünk ellátni mindenkit.

Tankönyvosztás

 • Augusztus 27., hétfő 15.00 - 18.00
 • Augusztus 28., kedd 11.00 - 14.00
 • A tankönyvosztáson a szülőnek alá kell írnia az átvételi elismervényt. Mindenki hozza magával a bizonyítványát is.

  Tanévnyitó ünnepség

  Szeptember 3-án 08.00 órától tanévnyitó ünnepség, a 2. ill. a 3. óra osztályfőnöki óra, aztán órarend szerint folytatódik a nap, ezen a napon már lesz napközi és természetesen étkezés is. Az ünnepségen a szülők megjelenése nem elvárt, de mindenkit szívesen látunk. A hétfői órarendet hamarosan közzétesszük itt a honlapon.

  Építési terület miatt lezárva a kerékpártároló

  A kerékpártároló ideiglenesen átkerül a Dózsa György utca felőli részre.

  A 2018/2019-es tanév rendje - Dátum áttekintő

  • Első tanítási nap: szeptember 3. (hétfő)
  • Őszi szünet: október 29-től (hétfő) 2018. október 31-ig (szerda) Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap 2018. október 26. (péntek), a szünet utáni első tanítási nap 2018. november 5. (hétfő).
  • Téli szünet: december 27-től (csütörtök) 2019. január 2-ig (kedd)A téli szünet előtti utolsó tanítási nap 2018. december 21. (péntek), a szünet utáni első tanítási nap 2019. január 3. (csütörtök).
  • Tavaszi szünet: április 18-tól (csütörtök) 2019. április 23-ig (kedd) A tavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap 2019. április 17. (szerda), a szünet utáni első tanítási nap 2019. április 24. (szerda).
  • A tanítási év első féléve 2019. január 25-ig tart.
  • Utolsó tanítási nap: június 14. (péntek)
  • Írásbeli idegen nyelvi mérés: május 22. (szerda)
  • Országos kompetencia mérések: május 29. (szerda)
  • Fenntarthatósági Témahét: március 18. és 2019. március 22. között
  • Digitális Témahét: április 8. és 2019. április 12. között