Szombaton Aquafutás lesz Hajdúszoboszlón

Kedves Gyerekek, kedves Szülök!

Augusztus 30-án már 14. alkalommal rendezik Hajdúszoboszló repterén az Aquafutást.

Kitűnő alkalom a gyerekeknek, de akár az egész családnak is a kikapcsolódásra, az aktív pihenésre. Továbbá ez egy versenyzési lehetőség is, tehát aki dobogóra szeretne itt állni, az húzzon bele és iskolánk, sőt Nagyhegyes büszke lesz rá!

A legtöbben azonban mégsem a verseny miatt, hanem a részvétel öröméért, a remek hangulatért és az ott kapott pólóért járnak erre a rendezvényre. Mi is biztatunk minden tanulónkat és minden nagyhegyesi lakost, ha teheti, vegyen részt az idei Aquafutáson.

A nevezési díj elővételben gyermekeknek 400.- Ft, a felnőtteknek 700.- Ft. Javasoljuk, hogy aki csak teheti, nevezzen be személyesen augusztus 18-től-29-ig munkanapokon 8-12 óráig Hajdúszoboszlói Polgármesteri Hivatalban (Hajdúszoboszló, Hősök tere 1. A épület fszt. kistanácskozó terem), illetve a bogadi7@gmail. com e-mailre vagy az 52/557-301 faxra elküldött nevezéssel (aug. 29-én 12. 00 óráig!! lehet előnevezni).

További részletek

a versenykiírásban.