Sport a hosszú hétvégén

Újfent kiválóan szerepeltek tanulóink a szerdai mezei futóversenyen. Bár hivatalos eredmények még nincsenek, tudjuk, sokan álltak a dobogón Hajdúszoboszlón. Nagyhegyesen sokan futnak a tanulók és a szülők közül is. Ezért is vesszük ismét a bátorságot, hogy újra egy hétvégi futóversenyre hívjuk fel a figyelmet. Több tanulónkat is érdekel, ezért is osztunk meg minden információt az V. Konyári Futónapról. Találkozzunk ott is! Hajrá Nagyhegyes!

V. Konyári Futónap

Időpont: 2017. október 23. (hétfő)

Rajt:
- serdülő I. 9.30
– serdülő II: 9.50
– ifjúsági táv:10:10
– 6,8 km –es felnőtt/ szenior táv: 10:25
- 11,4 km-es felnőtt/szenior táv: 10:45

Távok:

 • 1432 m-es serdülő I-II táv
 • 1956 m-es ifjúsági táv
 • 6,8 km –es felnőtt/ szenior táv
 • 11,4 km-es felnőtt/ szenior táv

Versenyközpont: Művelődési Ház (Konyár, Rákóczi u. 11.)

Rajt és cél: Művelődési Ház előtti tér

Pálya

 • 1432 m útvonal: Templom utca − Hunyadi utca – Sóstói út – Béke utca – Dózsa György utca - Gáborjáni utca – Templom utca
 • 6.800 m útvonal: Templom utca – Hunyadi utca – Sóstói út – Sándorosi elágazás (forduló) – Sóstói út – Hunyadi utca – Templom utca
 • 11.400 m útvonal: Templom utca – Hunyadi utca – Sóstói út – Konyári-Sóstófürdő (forduló) – Sóstói út – Hunyadi utca – Templom utca
 • Frissítés: Művelődési Ház, 3,4 km-nél és 8 km-nél

Kategóriák:

 • Serdülő I: 0-9 évesek, fiú- lány (2007. október 24-én és azután születettek)
 • Serdülő II: 10-14 évesek, fiú- lány (2003. október 24.- 2007. október 23.)
 • Ifjúsági: 15-18 évesek, fiú- lány (1999. október 24.-2003. október 23.)
 • Felnőtt: 18-39 évesek, férfi- női (1977. október 24.- 1999. október 23.)
 • Szenior: 40 év felett, férfi- női (1977. október 23-án és előtte születettek)

Nevezési díjak:

 • Gyerekeknek (18 év alatt) INGYENES
 • Felnőtteknek 500Ft/ fő

Előnevezés:

2017. október 21-ig e-mail-ben lehetséges a futoversenykonyaron@gmail.com címre küldött jelentkezéssel. (Kérjük az e-mail-ben tüntessék fel a versenyző pontos nevét, címét/egyesületét, életkorát és hogy melyik távon kíván indulni! Jelezzék azt is, ha NEM kérnek ebédet.)

A nevezési díjat minden felnőtt résztvevő a helyszínen, a verseny napján, reggel 8 órától 10 óráig a versenyközpontban fizeti ki. Számlát a verseny után állítunk ki minden résztvevő számára.

A verseny ELŐNEVEZETTEI névre szóló rajtszámot kapnak!

Helyszíni nevezés:

Helyszíni nevezés a verseny napján: Gyerekeknek reggel 08:00-09:15 között, de legkésőbb a versenyszám rajtja előtt 15 perccel! Felnőtteknek reggel 8:00-09:55 között, de legkésőbb a versenyszám rajtja előtt 30 perccel!

Díjazás

Serdülő, ifjúsági, felnőtt táv: 1-3. helyezett női és férfi, valamint szenior kategóriákban.

Egyéb információk

A versenyszámok első futóit felvezető kerékpáros segíti az útvonal helyes követése érdekében. A továbbiakban rendőrök és polgárőrök is segítenek a helyes tájékozódásban. A rajtszám nélkül beérkező versenyzőket nem áll módunkban díjazni! A versenyen kézi időmérés lesz, amely csak tájékoztató jellegű!
A nevezési díj tartalmazza: részvételt a versenyen, az útvonal biztosítását, frissítést, emléklapot, tombolát, egy tál meleg ételt.
A versenyre nevezett minden induló elfogadja a versenykiírásban foglaltakat és betartja a verseny szabályait. Ezzel a VERSENYZŐK elismerik, hogy SAJÁT FELELŐSSÉGRE INDULNAK A VERSENYEN, és egészségi állapotuk megfelel a versenyen való részvétel feltételének. Eredményhirdetés tervezett időpontja: 12.10!
Az eredményhirdetést TOMBOLA sorsolás követi!

Ebéd: a tombolasorsolást követően, várhatóan 13.00 magasságában.

Információk a versenyről

Küldj egy e-mail-t a futoversenykonyaron@gmail.com címre a neveddel, lakcímeddel/ egyesületeddel, születési időddel és már meg is történt a nevezésed. :) Figyelem! Október 21-én 12:00-kor zárul az előnevezés!

Miért jó ez Neked?

 • Névre szóló rajtszámot kapsz
 • Segíted a szervezők munkáját
 • kiszámíthatóbbá teszed a vendéglátást és frissítést
Címke: