A siker fokozható - országos versenyre mennek

Minden csapatunk a dobogón végzett a megyei atlétika versenyen

Korábban már hírt adtunk arról, hogy 3 csapatunk jutott tovább győztesként a hajdúszoboszlói kerületi Atlétikai Diákolimpia versenyről.

Ilyen még nem volt!

Május 4-én Debrecenben a Gyulai István Atlétika Stadionban rendezték meg a megyei fordulóját az Atlétikai Diákolimpiának a IV. korcsoportban. A lányaink első helyen végeztek, így továbbjutottak az országos döntőbe. Iskolánk történetében ilyen atlétikai siker még nem volt. Csapatunk először jutott ilyen magasra.

További nagy büszkeség a IV. korcsoportban, hogy egyéni eredményeinek köszönhetően Dobi Beatrix (7.b) a dobogó második fokára állhatott.

IV. korcsoport

Leány csapat - I. helyezés

• Csapattagok: Balogh Adrienn, Dobi Beatrix, Kapusi Viktória, Nádasdi Dorina, Szabó Zsanett, Vencsellei Boglárka
  • Felkészítő: Bertalan Attila

Példátlan a folytatás is

Mint ismeretes, az első és második korcsoport lányai is eljutottak a megyei megmérettetésre. Ők május 9-én versenyeztek Debrecenben ugyanott. Mindkét csapat második lett!

Dobi Kinga (3.b) az első korcsoport egyéni megyei bajnoka lett.