Rendkívüli történelem óra - 8.b

A 8.a osztály után május 30-án a ’b’ osztállyal is ellátogattunk a hivatalba. Ismét a jegyző úr fogadott és vezetett minket körbe. A családias légkörű ismerkedést a hivatalban folyó munkával itt is egy érdekes szerepjáték követte a díszteremben a másik osztály programjához hasonlóan. A gyerekek átgondoltan, nagyon fegyelmezetten vettek részt a feladatban. Megalakult a 8.b osztály diákönkormányzata is polgármesterrel, jegyzővel, képviselőkkel. Meghallgatták Dr. Pinczés Róbert vállalkozási terveit, majd a tisztelt képviselők megvitatták, és megszavazták az ötletet.

A feladat annyira megérintette a gyerekeket, hogy egész úton visszafelé arról tanakodtak, hogy hogyan tudtak volna még érvelni…

Ismét köszönjük Dr. Kovács Gergely jegyző úr töretlen lelkesedését a rendkívüli történelem óra iránt, és a hivatal valamennyi dolgozójának a készséges közreműködését! További munkájukhoz sok sikert, türelmet és kitartást, és erőt kívánunk!

Tomasovszki Ilona

GalériaFotók