Rajzverseny sikerek

Rajzos siker

A debreceni Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Minősítő rajzpályázatot hirdetett februárban „Én a képben” címmel. A pályázat célja volt: „ A tanulók tehetségének, vizuális gondolkodásának, kifejezőkészségének megismerése, esztétikai igényességük értékelése, bemutatkozási lehetőség biztosítása, továbbá tehetségazonosítás, tehetséggondozás, kreativitás, önkifejezés, önreflexió nyomon követése.”

A szervezők olyan alkotásokat vártak, amelyekben megfogalmazódtak a pályázók vágyai, érzései, életükből vett hétköznapi, valós vagy elképzelt pillanatok, amiknek ők maguk voltak a szereplői.” Iskolánkat 8 tanuló képviselte.

Erednényeink:

Arany minősítés: Liptai Gréta 4.a, Katona Klementína 4.b, Mucsina-Hudák Mária 3.a

Ezüst minősítés: Dobi Flóra 4.b, Cseke Kincső 4.a, Szarka Hanna 4.a, Györfi István 3.a

Bronz minősítés: Cseszneg Luca 4.b

Felkészítő pedagógus: Bokács Ferencné

Gratulálunk a szép eredményhez!