Nyári napközi az iskolában

Már javában tart a vakáció, mégis vannak olyan gyerekek, akik még mindig iskolába járnak. Persze ők sem tanulnak, hanem nyári napközisek. Településünkön több évtizedes hagyománya van, hogy az Önkormányzat támogatásával, a tanítási idő utáni hetekben nyári napközit vehetnek igénybe a dolgozó szülők gyermekei, idén 4 hétig.

A nyári napközi meghatározott napirend szerint működik. 8 órára érkeznek a gyerekek és 16 óráig tartózkodnak az iskolában. A napi háromszori étkezést az óvoda ebédlőjében biztosítják számukra. Programjaink: kézműves foglalkozások, sportjátékok, trambulin, medencézés, tánc, kirándulás és játék minden mennyiségben!

Az 1. héten 62 tanuló járt a nyári napközibe. Felügyeletüket ellátták: Tóthné Czeglédi Erzsébet, Szabóné Molnár Rita, Tóth Sándorné és Haranginé Szabó Tünde tanárnők.

Tóth Sándorné

Fotók

A nyári napközi első hetében készített fotók az alábbi linken érhetők el: Haranginé Szabó Tünde és Szabóné Molnár Rita fotói.