Nebuló Hírek

Kedves Szülők, Nagyszülők, Támogatók!

Ezúton szeretnék köszönetet mondani a Nebuló Alapítvány kuratóriumának nevében az elmúlt hónapokban nyújtott önzetlen támogatásukért!

Márciusban Alapítványi bált rendeztünk, mely a visszajelzések alapján nagyon jól sikerült. A bál teljes bevételét udvari játékok beszerzésére, iskolai játszótér kialakítására, fejlesztésére fordítjuk.
Természetesen egy ilyen nagy rendezvény, csak a szülők, nagyszülők, helyi és környékbéli vállalkozások, az önkormányzat, segítő emberek összefogásával valósulhatott meg. Nagyon köszönjük Mindenkinek!

Az idei évben az adó 1% felajánlásokból is szép összeg érkezett az alapítvány számlájára. Hálásan köszönjük!

A jelenlegi pandémiás időszakban is támogatjuk az iskolában tanuló gyermekek oktatását, fejlesztését. Bővítettük az iskolai könyvtár állományát, projektor beszerzéséhez járultunk hozzá.

Megkezdődtek a tárgyalások az udvari játék beszerzésével kapcsolatban. Az önkormányzat által kiírt pályázaton elnyert összeg egy részéből, valamint a saját bevételekből megvásárlásra kerül egy udvari játék, melyet a gyerekek remélhetőleg a téli szünet után birtokba is tudnak venni.

„ Nagy dolgokra nem mindenki képes. De kis dolgokat nagy szeretettel bármelyikünk megtehet.”

Köszönjük Mindenkinek!

Cziberéné Hüse Mónika