Mesés szereplés

Győzelem Hajdúszoboszlón!

Hajdúszoboszlón a Bárdos Lajos Általános Iskolában rendezték a mesemondó verseny városi fordulóját 2017. november 30-án. A Nagyhegyesi Veres Péter Általános Iskolát az 1-2. évfolyamon Deák Lilla (1.a) képviselte, a 3-4. évfolyamon pedig Dobi Kinga (4.b).

Mindketten az egyes sorszámot húzták, ami azt is jelentette, hogy korcsoportjukban elsőként kellett színre állniuk meséjükkel. Lillában ez talán egy kisebb izgalmat eredményezett. Hibátlanul, szépen hangsúlyozva mondta meséjét, de kevésbé oldottan, mint az itthoni versenyen. Kinga csúcsformában volt: sokan megjegyezték, hogy milyen bátran tartotta a szemkontaktust a közönséggel és a zsűrivel. Büszkék voltunk a nagyhegyesi tanulókra.

Eredmények: Deák Lilla a negyedik helyen végzett a megmérettetésben, Dobi Kinga pedig első helyezett lett!

Szeretettel gratulálunk!

Juhászné Beke Andrea, Fülöp Roland