Megmondtuk: győzhetünk... és GYŐZTÜNK!

Gazdálkodj akkusan! Ezzel a névvel hirdetett használt elem- és mobiltelefon-gyűjtő versenyt az AKSD Kft. Az akcióban óvodások, valamint általános és középiskolás diákok vettek részt. A megyében 35 iskolából az első helyen végeztünk. Ez azt jelenti, hogy a tanulói létszámunkhoz viszonyítva mi gyűjtöttük a legtöbbet.

Az általunk gyűjtött veszélyes hulladékért kapott áron fölül, nyereményként további 100 000 Ft-ot kap iskolánk.

Iskolánkon belüli eredmények osztályonként

  • I. hely 6.b osztály
  • II. hely 4.a osztály
  • III. hely 3.a osztály

Iskolánkon belüli eredmények tanulónként

  • I. hely Tóth Anna (6.b)
  • II. hely Fehér Alexandra (4.a)
  • III. hely Katona Karina és Veres Bence (3.a)

Gratulálunk és köszönjük!

A kiemelt helyezések mellett gratulálunk és köszönetünket fejezzük ki mindenkinek, aki részt vett a gyűjtésben! Tudjuk, hogy a sok lelkes tanulók mögött ott álltak a szülők és a rokonok.

További öröm

Ne feledjük, hogy miért csináltuk! Persze elsősorban nekünk most a győzelem számított, de valójában nagyon sokat tettünk a környezetünkért. Ez a sok veszélyes hulladék már nem fogja szennyezni a bolygónkat. Ha mindig így teszünk, akkor vigyázhatunk a jövőnkre.

Van folytatás! - Újabb összefogásra hívunk benneteket: Nyerjünk életeket mentő defibrillátor készüléket Nagyhegyesre!

Katt ide a részletekért!