Két új interaktív panellel kezdjük az új évet

Az EFOP-3.2.4-16-16-2016-00001számú „Digitális kompetencia fejlesztése” projekt során több informatikai fejlesztés valósul meg iskolánkban. Az ötödik évfolyam számára 30 db tabletet kaptunk az előző tanévben. Most két olyan táblát kaptunk, mely teljes egészében érintőpaneles, így a működése közben projektorra sincs szükség.

A módszerek ismét gazdagodnak

A program célja, a pedagógusok és tanulók digitális kompetenciáinak fejlesztése, az IKT eszközhasználattal összefüggő módszertani kultúra és eszközök használatának beépülése a mindennapi tanítási-tanulási gyakorlatba, új tanítási és új tanulási módszerek kínálata, a digitális tananyagok alkalmazása, a hagyományos (frontális tanítási) módszertantól eltérő, illetve kiegészítő, alternatív tanítási módszertan fejlesztése és alkalmazása. Így még színesebbé válik mindennapi munkánk.