Járási mesemondó verseny

Egy héttel azután, hogy az iskolai mesemondó versenyünket megrendeztük, két tanulónk utazott Hajdúszoboszlóra a Bárdos Lajos Általános Iskolába a Járási Móra Ferenc Mesemondó Versenyre.

Deák Lilla 2.a osztályos tanuló A kiskakas gyémánt félkrajcárja című meséjével elnyerte a hajdúszoboszlói zsűri szívét: 1. helyezést ért el. Felkészítő tanító néni: Juhászné Beke Andrea.

Bátyja, Deák Bence (4.a) Lázár Ervin: A nyúl, mint tolmács című humoros történetével a közönség hangos sikerét érdemelte ki, de nem ez alkalommal nem került az első három helyezett közé.

Büszkék lehetünk tanulóinkra! Gratulálunk a családnak, hogy ilyen talpraesett, jó előadói tehetséggel megáldott gyermekeik vannak! További sikereket kívánunk!

Fülöp Roland