Itthon otthon vagyunk

Szülőföldünk, környezetünk

Olvasás tantárgyból ebbe a témakörbe érkeznek hamarosan a másodikosok. Fontos, hogy megismerjük saját környezetünket. Nagyhegyes ismeretéhez pedig szervesen kapcsolódik mindaz, amivel a Nagyhegyesi emberek foglalkoznak, minden, amire büszkék lehetnek. Szerencsére sok ilyen van. Egyik büszkeségünk például a községünkben működő NABOD-Brush Kft., ahol többek közt ecseteket, keféket gyártanak.

Bodnár Pista bácsi nagy örömmel fogadott bennünket és szívesen beszélt a gyártási folyamatokról, az általuk készített termékekről. Rengeteg kérdésünk volt. Ami azért is jó, mert tanuljuk az interjúkészítést magyarból. Szorgosan jegyzeteltük a válaszokat. Az elkészült interjút természetesen hamarosan közzétesszük.

Egyelőre jöjjön egy gyors fotóbeszámoló:

Fotók - ezen a linken

2.a osztály (Kunkli Lászlóné, Marika néni)