Húsvét a 7.b-ben

Kultúrdélutánunk

Hosszas szervezkedés után immár második alkalommal került sor a Kultúrdélutánunkra. Osztályunkban tehetséges zenészek, kiváló mozgásúak, előadók, és énekhangú gyerekek is vannak. Többségükről elmondható, hogy elég bátortalanok és félénkek, ha szereplésről van szó, de úgy érzem így az osztály előtt mégis feloldódva adták elő műsorszámukat. A délután folyamán zongora és fuvola játékot, vers és vicc előadást hallgathattunk, zumba és tánc előadást láthattunk, sőt még egy teljesen új műsorszámhoz, ének előadáshoz is volt szerencsénk. Minden szereplő emléklappal lett gazdagabb. Biztatnám a gyerekeket, hogy ne féljenek kiállni egymás elé és szerepelni, legyenek bátrak!

Az előadások után (mert hát a buli mégiscsak buli) a gyerekek által hozott kekszeket, ropikat, üdítőket fogyasztottuk.

Haranginé Szabó Tünde