Határozatok

Kedves Szülők!

A Képviselő testület által elfogadott 33/2019. (II.27.) Kt. határozat alapján tájékoztatni szeretnénk Önöket a következőkről:

1. Menzáról napközire, illetve napköziről menzára váltani csak hónap elején van lehetőség. Hónap közben csak teljesen megszüntetni lehet.
    • Az étkezés lemondását az alábbi számon tehetik meg:
    • Veres Péter Általános Iskola : 52/ 566-000
    • Tündérkert Óvoda és Bölcsőde: 52/ 566-022
    • Az aznapi étkezést lemondani már nem lehet, de az étel elvihető az óvoda konyhájáról 11.00 és 13.30 között.
    • A lemondásokat reggel 9-ig tudják elfogadni.
  2. Az önkormányzat által szervezett a nyári napközis tábor étkezési díját a szülők előre, legkésőbb a nyári napközi megkezdéséig kötelesek befizetni a Polgármesteri Hivatal pénztárába.
    • A táborban csak azok a gyerekek vehetnek részt, akiknek a térítési díja előre ki lett egyenlítve.
    • Amennyiben a gyermek megbetegszik, az ebéd elvihető.
    • A nyári napközis táborra az igényeket legkésőbb 2019. 05.31-ig lehet leadni.