Eseménynaptár az iskola honlapján

Kedves Szülők, Gyerekek, Pedagógusok!

Iskolánk honlapján a közeljövő eseményeiről ezentúl egy naptár is tájékoztatást nyújt. Az Iskolánkról című lenyíló menüben Eseménynaptár címmel megjelenített "Google-naptár" az előttünk álló hónap eseményeit tartalmazza. Érdemes látogatni, hiszen tartalma folyamatosan frissül.

>>TIPP!

Aki használja a telefonján a Google naptár nevű applikációt, (Anroidra innen, iPhone-ra innen tölthető le) annak érdemes az "Eseménynaptár" oldalán a megjelenő naptár alatt a Google naptár logóra kattintani. Így felvehetjük a saját naptári bejegyzéseinkhez egy választható színnel. Valójában ez a módszer a legkényelmesebb és így biztosan értesülünk a közelgő eseményekről.

A naptár bejegyzéseit Kunkli Lászlóné intézményvezető-helyettes teszi közzé.