Erzsébet tábor Fonyódligeten

Kedves Szülők és Gyerekek!

A napokban tanulóink hazavihettek egy jelentkezési lapot, melyben felmérjük az igényeket az Erzsébet táborra való jelentkezésekhez. Jelentkezni szeretnénk, mert nyitottabbá váltak a pályázati lehetőségek. Ha gyorsak leszünk a pályázat benyújtásában, a mi gyermekeink is eljuthatnak nagyon kedvező áron a fonyódligeti Erzsébet táborba. Kérjük, hogy aki már visszaküldte a jelentkezési lapot, de még a gyermeke személyi igazolványát, diákigazolványát nem scanneltette be az irodán, pótolja. Hétfőn még minden leadható.


FONTOS

Ahogy a közelmúltban már oly sokszor és oly sok témában, most épp az Erzsébet tábor kapcsán is terjednek a téves információk.

Hogy tisztán lássunk:

  • A Nagyhegyesről érkező gyermekek a táborban saját csoportot alkotnak majd, őket a mi pedagógusaink kísérik.
  • Mivel a táborozó gyermekek köre kiszélesedett, nem igaz az, hogy gyermekeink össze lesznek zárva idegen, rossz körülmények közül érkező gyermekekkel.
  • Nem értesültünk egyéb félelemkeltő híreszteléről, de hiteles információkért Molnár Enikőhöz fordulhat minden érdeklődő.